czwartek, 21 sierpnia 2014

Inwestycja w monitoring GPS.

Branża usług telematycznych jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi sektora B2B w Polsce. Wykorzystywane są coraz lepsze, najnowszej generacji rozwiązania, pozwalające w prosty sposób monitorować i zarządzać taborem pojazdów firmowych. Kontrola nad flotą daje duże oszczędności – pozwala zapobiegać nadużyciom kierowców, a dzięki nadzorowi nad stylem jazdy zmniejsza się znacząco zużycie paliwa oraz koszty eksploatacji pojazdów. Lokalizacja GPS umożliwia sprawdzenie, gdzie w danej chwili znajduje się pojazd, co wpływa na bezpieczeństwo kierowców i ładunku.
 
Firma AutoGuard - dostawca specjalistycznych urządzeń i aplikacji telematycznych wspomagających zarządzanie mobilnymi obiektami w korelacji z informacjami o pozycjonowaniu wprowadza nową ofertę skierowaną do firm posiadających floty pojazdów.

Nieustannie dokładamy wszelkich starań aby sprostować oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych i wspomóc ich w prowadzonej działalności. Mamy ku temu niezbędne zaplecze techniczne, wyspecjalizowaną kadrę, dzięki czemu szybko reagujemy na pojawiające się potrzeby, stąd nowa oferta cenowa i nowe funkcjonalności systemu – mówi Robert Rozesłaniec, prezes AutoGuard S.A. - Problemy w czasach kryzysu dotykające wiele przedsiębiorstw w Polsce paradoksalnie powodują większe zainteresowanie naszymi usługami. Instalacja urządzeń pozwalających na monitoring i zarządzanie flotą powoduje zmniejszenie kosztów zużycia paliwa, amortyzacji pojazdów czy wydatków na ubezpieczenia. Dzięki zbiorczym raportom prezentowanym w prostej, czytelnej formie mamy pełną wiedzę o strukturze wydatków przedsiębiorstwa. To wartość nie do przecenienia – przekonuje Prezes Zarządu AutoGuard S.A